Mapa Satelitarna - Polska. Tylko w dzień

Mapa Satelitarna - Polska. Tylko w dzień

Detektor burz

Mapa burzowa Polski

Ostrzeżenia Meteorologiczne IMGW

Mapa burzowa Polski

Menu Główne

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Nasza jednostka

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Orkiestra Dęta

Developed in conjunction with Joomla extensions.

MDP i KDP

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Menu Strażaka

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Zaloguj

    W dniu 26.10.2013r. na poligonie przy Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Sieradzu odbyły się ćwiczenia strażaków z 22 jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

 

Dla druhów przygotowano cztery zdarzenia, z którymi mogą się spotkać w życiu codziennym podczas swojej pracy. W pierwszym zadaniu strażacy musieli zabezpieczyć teren przy powalonym drzewie, a także usunąć przeszkodę. Kolejne to wypadek drogowy, w którym poszkodowane są trzy osoby. Ratownicy musieli prawidłowo udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej. Trzecie to pomoc osobie chcącej popełnić samobójstwo poprzez skok z trzeciego pietra. Strażacy musieli podjąć negocjacje a ratownicy dotrzeć do desperata i ściągnąć go od okna. Ostatnim zadaniem, z którym należało się zmierzyć, było wyciągnięcie osoby, która wpadła do studni.

Nasza jednostka okazała się być jedną z najbardziej wyróżniających się jednostek pod względem fachowości i wiedzy na temat ratownictwa. Tegoroczne manewry były bardzo ciekawe i na pewno przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa naszego społeczeństwa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 Statystyki Interwencji

Statystyka na rok 2017:

Ilość interwencji: 3

Pożary: 1

Miejscowe zagrożenia: 2

Alarmy fałszywe: 0

__________________

Manewry/ćwiczenia: 0

Inne działania: 0 

Kanał Youtube

 

Pogoda w Klonowej

 

Partnerzy

1zp06zt

a23rm9

image003

14kjzt4

2nve43

1zq7msi

2rpblab

Statystyki

3285669
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiac
ostatni miesiąc
Razem
4734
4885
9619
3258814
44111
126372
3285669

Your IP: 3.227.2.109
2019-10-14 21:31